Rodzinne fotografie mogą być wspaniałą dekoracją salonu lub sypialni, jeśli tylko zapewnimy im odpowiednią oprawę. W tym celu warto zwrócić uwagę na oryginalne ramki wyróżniające się nietypowym wzornictwem, atrakcyjnymi wytłoczeniami lub ciekawą kolorystyką. W sklepach internetowych z łatwością można znaleźć najbardziej oryginalne propozycje, obok których żaden amator niebanalnych dekoracji nie przejdzie obojętnie.

Stylowe ramki złote – jakie warto wybrać?

Zwolennicy klasycznych dodatków do aranżacji wnętrz koniecznie powinni zwrócić uwagę na ramki utrzymane w eleganckim, złotym kolorze. Należy podkreślić, że ta specyficzna barwa świetnie komponuje się z wieloma odcieniami, dzięki czemu z łatwością można ją połączyć z bieżącym wystrojem sypialni lub salonu. W takiej oprawie wspaniale zaprezentują się fotograficzne portrety poszczególnych członków rodziny. To doskonała propozycja na wyeksponowanie familijnych pamiątek. Złoty kolor pomoże wyróżnić fotografie prezentujące bliskich, którzy już od nas odeszli – ten elegancki kolor sprawdzi się w roli dekoracyjnego uwiecznienia wybranych członków rodziny. Jeśli szukamy opraw z myślą o przestronnym salonie, można skusić się na grubsze ramki. Oczywiście najważniejsze jest, aby były dopasowane do konkretnego rozmiaru zdjęć.

Modne ramki srebrne – idealna oprawa dla rodzinnych zdjęć

Familijne fotografie znakomicie prezentują się także w srebrnej oprawie. Tego typu ramki do zdjęć są doskonałym wyborem w przypadku salonów czy sypialni urządzonych w skandynawskim stylu. Warto skusić się na produkty o delikatnym połysku, które dodatkowo przykuwają uwagę do umieszczonych w nich fotografii. Srebrny kolor jest także doskonałym wyborem w przypadku czarno-białych zdjęć. Wystarczy postawić ramkę na czarnym, ciemnobrązowym lub wiśniowym segmencie, aby zadbać o jej odpowiednie wyeksponowanie. Amatorzy klasycznych artykułów dekoracyjnych powinni postawić na jednolite, srebrne ramki, natomiast zwolennicy bardziej awangardowych dodatków mogą skusić się na produkty z oryginalnymi zdobieniami.

Sklep z ramkami – niebanalne propozycje

Ramki do zdjęć mogą być kluczową dekoracją salonu lub sypialni, jeśli zdecydujemy się na modele utrzymane w nietypowym wzornictwie. Warto postawić na produkty w intensywnych, kontrastujących kolorach, które świetnie wyeksponują familijne fotografie. Można także zdecydować się na modele dopasowane do charakteru samego zdjęcia. Dla przykładu, fotografia przedstawiająca rodzinny piknik może być oprawiona w ramkę ozdobioną kwiatowymi wzorami. Do grona bardziej oryginalnych propozycji należy także zaliczyć produkty ze stylowymi wytłoczeniami. Ramki do zdjęć, w których dominuje geometryczny design również doskonale sprawdzą się w roli oprawy przykuwającej uwagę wszystkich gości. W takiej odsłonie można zaprezentować fotografie dzieci lub zdjęcia z familijnych wyjazdów – w zależności od indywidualnych preferencji.

Gustowne ramki białe – do kolorowych i czarno-białych fotografii

Wśród amatorów klasycznych aranżacji wnętrz bardzo popularne są ramki utrzymane w stylowym, białym kolorze. Wbrew pozorom, nawet tak minimalistyczna oprawa umożliwia efektowne wyeksponowanie rodzinnych fotografii. Najważniejsze jest, aby zdecydować się na produkty o odpowiedniej szerokości boków. Z ich pomocą można zaprezentować zarówno duże, jak i mniejsze zdjęcia, w zależności od preferencji. Warto podkreślić, że białe ramki sprawdzą się nie tylko do czarno-białych fotografii, ale także do kolorowych pamiątek rodzinnych. Najlepiej ustawiać je na meblach utrzymanych w kontrastujących, ciemnych odcieniach, aby jeszcze lepiej wyeksponować familijne zdjęcia.

Niebanalna ramka do zdjęć do sprawdzony sposób na uwydatnienie rodzinnych fotografii. Wbrew pozorom, nie tylko oryginalne oprawy są pod tym względem skuteczne – ramki utrzymane w minimalistycznym stylu równie dobrze spełniają swoją podstawową rolę i przykuwają uwagę do umieszczonych w nich zdjęć. Należy podkreślić, że efektowne wyeksponowanie fotografii zależy nie tylko od wyglądu ramki, ale także jej lokalizacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ