Zabiegi medycyny estetycznej dla kobiet 30+

Po 30-tym roku życia dochodzi do coraz bardziej widocznych zmian w naszym wyglądzie. Jest to spowodowane utratą kolagenu – głównego budulca skóry. Jest to białkowy składnik odpowiedzialny m.in. za młody wygląd oraz jędrność ciała. Panie, które nie godzą się na taki stan rzeczy, mogą śmiało zgłosić się na zabiegi medycyny estetycznej. Poniżej przedstawiamy listę tych najchętniej wybieranych. Zdradzamy też metodę zdobycia niezbędnych funduszy na ich wykonanie.

Laserowe odmładzanie skóry (Resurfacing)

Jest to zabieg z użyciem promieni lasera, który polega na przywróceniu skórze jędrności i młodego wyglądu oraz usuwaniu zmarszczek. Jest on bezpieczny i nie pozostawia blizn ani widocznych śladów. Ogólnie mówiąc laserowe odmładzanie skóry to bezinwazyjna i bardzo szybka metoda na skuteczne odjęcie sobie lat i zachowanie młodego wyglądu na długi czas. Działanie lasera w tym wypadku polega na stymulacji produkcji kolagenu oraz wzmocnieniu już istniejących w skórze włókien kolagenowych. Resufacing twarzy poprawia z kolei jej owal oraz usuwa niedoskonałości skórne. Dzięki temu zabiegowi można też pozbyć się trwale blizn potrądzikowych.

Redukcja bruzd nosowo-wargowych

Bruzdy nosowo-wargowe pojawiają się na naszej twarzy nie tylko wraz z wiekiem. Obarcza się za ich powstanie również wiotczenie mięśni, a także utratę gęstości i elastyczności przez skórę. Bruzdy nosowo-wargowe najbardziej uwidaczniają się, gdy się uśmiechamy. Można sobie jednak z nimi poradzić decydując się na ich redukcję z wykorzystaniem usieciowanego kwasu hialuronowego. Zaletą tego zabiegu jest natychmiastowy efekt w postaci wyraźnie wygładzonej skóry twarzy i spłycenia bruzd. Poprawie ulega też kondycja skóry. Zabieg ten zapobiega również uciecze wody z komórek skóry, dzięki czemu na dłużej zachowuje ona swój zdrowy i młody wygląd.

Usuwanie zmarszczek mimicznych

Zabiegi medycyny estetycznej dla kobiet 30+

Zabieg ten wykonywany jest z użyciem botoksu lub kwasu hialuronowego. Botoks skutkuje młodym wyglądem twarzy przez co najmniej pół roku. W drugim wypadku efekty utrzymują się o wiele dłużej bo od 9 – 18 miesięcy. Usuwanie zmarszczek mimicznych z wykorzystaniem botoksu daje efekty po upływie 14 dni. Jest on skuteczny jeśli chodzi o wygładzanie zmarszczek na czole, wokół oczu czy nad górną wargą. Ten sam zabieg wykonywany przy użyciu kwasu hialuronowego wykazuje bardziej kompleksowe działanie, ponieważ wpływa też na ujędrnienie skóry twarzy i pomaga złagodzić rysy twarzy. Efekty widoczne są natychmiast po wykonaniu zabiegu.

Mezoterapia igłowa

To bezinwazyjna metoda polegająca na podaniu do komórek skóry odpowiednich preparatów działających odmładzająco, odżywczo i nawilżająco. W efekcie nasza skóra odzyskuje dawną kondycję. Na zabiegu tym korzysta też cera, która odzyskuje utracone koloryt i świeżość. Dzięki temu twarz nie tylko staje się wyraźnie młodsza, ale również nie wygląda już na zmęczoną. Co ważniejsze wynik zabiegu widoczny jest natychmiast po jego zakończeniu. Ten sposób odmładzania skóry twarzy jest niezwykle popularny, a przy tym bardzo bezpieczny. Warto też nadmienić, że mezoterapia igłowa wykonywana jest również w obrębie: szyi, dekoltu, dłoni. Można się nią również posiłkować, kiedy chcemy wygładzić zmarszczki na czole, zlikwidować bruzdy nosowo-wargowe lub pozbyć się nieestetycznych blizn potrądzikowych czy przebarwień skórnych.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Duże, wydatne i jędrne usta, to marzenie większości kobiet. Niestety i w tym przypadku czas działa na ich niekorzyść. Dlatego warto sięgnąć po zabiegi medycyny estetycznej, takie jak powiększanie ust kwasem hialuronowym. Ten wypełniacz świetnie radzi sobie z obudową komórek skórnych. Poza tym zapobiega ponownej uciecze wody z nich, co powoduje, że osiągnięty efekt zachowuje się na długo. Zabieg ten nadaje też ustom estetyczny wygląd i kształt. Wygładza również ich powierzchnię oraz ożywia barwę. Efekt powiększenia ust kwasem hialuronowym utrzymuje się średnio od 6 do 18-miesięcy.

Usuwanie rozstępów laserem

Rozstępy to zmiany skórne, które większość kobiet traktuje jak poważny defekt. Walczą z nimi na wiele różnych sposobów, jednak za najbardziej skuteczny uznaje się obecnie usuwanie rozstępów laserem. Promienie lasera docierają do skóry właściwej i stymulują produkcję kolagenu, który pomaga w likwidacji tych zmian. W efekcie rozstępy stają się jaśniejsze. Laser na rozstępy może zadziałać „doraźnie”, tylko je rozjaśniając lub trwale – wtedy jednak potrzebnych jest po kilka serii w 3-tygodniowych odstępach. Po zabiegu pacjentka może zauważyć zaczerwienienie, opuchnięcie oraz niewielkie strupki, których nie wolno samodzielnie usuwać. Pełen powrót do formy możliwy jest po tygodniu, ale do aktywności zawodowej można wrócić już po 2 dniach.

Niezawodny sposób na sfinansowanie wymarzonych zabiegów

Wymienione zabiegi cechuje wysoka skuteczność. Ich wykonanie z kolei gwarantuje poprawę samopoczucia i samooceny kobiet, które się na nie zdecydowały. Trzeba jednak podkreślić, że operacje te najlepiej wykonywać w sprawdzonych prywatnych klinikach, a to jak łatwo się domyślić – kosztuje i to nie mało. Istnieje jednak pewien niezawodny i dość prosty sposób na to, by zdobyć potrzebne środki. Jest nim program pożyczek MediRaty. Zainteresowane osoby mogą ubiegać się o sfinansowanie swojego zabiegu do kwoty 50.000zł. Pożyczkę można otrzymać składając wniosek telefonicznie i oczekując na bezpłatną weryfikację zdolności kredytowej. Spłaca się ją:

  • w systemie ratalnym: 6, 12, 24, 36 rat, przy czym liczba rat uzależniona jest od wnioskowanej kwoty i dotyczy kwoty od 500zł – 50.000zł;
  • jednorazowo – korzystając z opcji KUPUJĘ TERAZ – PŁACĘ PÓŹNIEJ lub w 4, 8, 12 ratach i dotyczy kwot od 100zł – 5.000zł.

MediRaty to wygodne, proste i niezawodne narzędzie, dzięki któremu marzenie o młodszym wyglądzie czy idealnie gładkiej skórze może się urzeczywistnić.

 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij