Jakie czynniki mają wpływ na udany seks?

Seks nie należy do czynności mechanicznych, nie jest więc czymś, co należy wykonać i przejść do kolejnej czynności. Seks to przede wszystkim bliskość dwóch osób. Do udanego seksu prowadzi wiele czynników, a udane i pełne satysfakcji życie seksualne może mieć para zarówno z długim stażem, jak i dopiero rozpoczynająca swoją wspólną przygodę, a także single. Każdy z nas tak naprawdę ma swoje indywidualne potrzeby, co oczywiście nie oznacza tego, nie ma uniwersalnych wskazówek oraz konkretnych czynników wpływających na jakość seksu. Jakie czynniki mają więc wpływ na udany seks?

Czynnikiem wpływającym na udany seks, jest docenianie sfer erogennych 

Kobiety wymagają odpowiedniego przygotowania do seksu, a jest nim nieco dłuższa gra wstępna. Do czułych punktów należą piersi, wewnętrzne powierzchnie ud, szyja, kark, usta, ale także uszy. Kiedy chociażby jedna ze sfer erogennych zostanie pominięta, to warto przypomnieć o tym partnerowi. Mężczyźni za to uwielbiają pieszczoty ich ust, uszu, a także wewnętrzną stronę pośladków. Odpowiednio przeprowadzona gra wstępna, jest czynnikiem decydującym o udanym seksie. 

Bez odpowiedniego przygotowania oraz docenienia sfer erogennych, możliwość na udany seks jest znikoma. W pieszczotach mogą pomóc żele intymne oraz lubrykanty. Warto także urozmaicać sobie grę wstępną o różne gadżety miłości, a także seksowną bieliznę, która dostępna jest w ofercie sex shopu Veneria.

Odwzajemnienie pieszczot oralnych- czynnik wpływający na udany seks

Niemalże 100% mężczyzn uwielbia pieszczoty oralne. Podczas gdy panowie pieszczą kobiece ciała, panie nie mogą zapominać o ich odwzajemnieniu. Dotykanie miejsc intymnych mężczyzny nie tylko sprawia mu ogromną przyjemność, ale także zapewnia poczucie zaakceptowania. Nabiera on wówczas przekonania, że kochasz jego najsłabszą część, która jest zarazem symbolem jego męskości i poczucia władzy. 

Od czasu do czasu należy więc robić sobie nawzajem miłe niespodzianki. Dla mężczyzny znakomitą niespodzianką będą właśnie pieszczoty oralne, a kobiety do czerwoności rozpalić subtelne dotykanie łechtaczki. 

Zróbcie coś nowego

Pragniecie udanego seksu, ale cały czas kochacie się w te same dni, w ten sam sposób i w tym samym miejscu? Koniecznie to zmieńcie, gdyż to może doprowadzić to rutyny w związku, a tak totalnie zaprzecza udanemu zbliżeniu. Aby odbyć udany seks, warto jest spróbować czegoś dotąd nieznanego. Kochajcie się tam, gdzie do tej pory tego nie robiliście. 

Wypróbujcie nowe pozycje z Kamasutry, a także spróbujcie zabawy z gadżetami miłosnymi – wibratorem, dildo lub pejczem.. To pozwoli na ponowne odkrycie swojej seksualności, co otwiera furtkę do udanego seksu. Czynnikiem wpływającym na udane życie seksualne, jest więc zaskakiwanie partnera i próbowanie nowych rzeczy. 

Porozmawiajcie o seksie i swoich pragnieniach 

Rozmowa o seksie jest niezwykle ważna. Jest to szansa na wymienienie się wszystkimi swoimi oczekiwaniami i wymaganiami. Można delikatnie nakierować partnera, czego podczas seksu się nie lubi, a czego pragnie się więcej. Dzięki otwartej rozmowie partner będzie wiedział, jakich zachowań i gestów powinien unikać, a czego robić więcej. Szansa na udany seks i orgazm wówczas znacznie się zwiększy. Wspólnie wybierzcie gadżety erotyczne, z których będziecie korzystać podczas zbliżeń. Temperaturę uczuć w sypialni z pewnością podniosą https://veneria.pl/29-sztuczne-penisy-i-dilda – przekonaj się! 

Ważne jest to, by nauczyć się swojego orgazmu i otwarcie o nim rozmawiać. Niektóre osoby lubią dominować podczas stosunku, a inne podnieca bycie uległymi. Trzeba to wszystko przedstawić partnerowi, a seks na pewno będzie udany. 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij