Gwiazdy po 40 – pięknieją z wiekiem

Każdy z nas się starzeje i wraz z mijającym rokiem przybywa na naszym ciele zmarszczek. Niemniej czas jest łaskawy dla wielu osób, czego najlepszym przykładem są znane gwiazdy, także z polskiego show biznesu.

Aktywność i szczęście

Kinga Rusin, dziennikarka i prezenterka związana z telewizją TVN pokazuje, że nawet po przekroczeniu 40. roku życia można prezentować się doskonale. Jest matką dwóch nastoletnich córek – Poli i Igi, a jednak nadal ma idealną figurę, której mogłaby jej pozazdrościć nie jedna 20-latka.

Jak pokazują zdjęcia opublikowane m.in. na łamach „Party”, 45-letnia gwiazda dba o swoje ciało i ćwiczy, aby pięknie prezentować się w każdej sytuacji, zarówno podczas oficjalnych uroczystości, jak i prywatnie, chociażby na wakacjach. Na swoim koncie w serwisie społecznościowym Kinga Rusin opublikowała dużo zdjęć z tegorocznych wakacji. Prezentowała się w bikini i z deską ratownika, odkrywając scenę z kultowego serialu „Słoneczny patrol”. Fani porównywali zdjęcie gwiazdy do fotografii samej Pameli Anderson.

Czas dla Kingi Rusin jakby się zatrzymał. Z roku na rok wygląda lepiej, ubiera się kobieco i stylowo, a z jej twarzy nie schodzi uśmiech, który zaraża pozytywnymi emocjami. Rusin jest najlepszym przykładem polskiej gwiazdy, która się nie starzeje. Swoją figurę zawdzięcza skutecznej diecie oraz aktywności fizycznej – jeździ konno, a także uwielbia kitesurfing.

Wzorce z Hollywood

Podobnie jak Kinga Rusin, także i wiele kobiet w Hollywood pomimo upływającego czasu, wygląda nawet lepiej, niż w młodości. Na przykład Jennifer Lopez nadal jest seksowną kobietą, która bez trudu podbija męskie serca. Kolejne sesje zdjęciowe pokazują, że 47-letnia gwiazda prezentuje się perfekcyjnie. Oczywiście jej zdjęcia w magazynach poddawane są obróbce graficznej, na żywo można zauważyć pierwsze zmarszczki, ale poza tym, gwiazda jest przykładem tego, jak należy o siebie dbać. Idealną sylwetkę zawdzięcza dobrej diecie, rezygnacji z tzw. śmieciowego jedzenia oraz ćwiczeniom. Jest częstym bywalcem siłowni i biega.

Aktorki i piosenkarki zza oceanu są przykładem tego, że można wyglądać pięknie także po 40. Hally Berry, Jennifer Aniston, Angelina Jolie, Alicia Silverstone czy Gwen Stefani wręcz pięknieją z wiekiem. Niewiele zmieniły się one na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Czy panie odkryły eliksir młodości? Wiele wskazuje na to, że jest nim zdrowa dieta i regularna aktywność fizyczna. Zalecane są one w każdym wieku, dla utrzymania dobrej kondycji zdrowotnej i pięknego ciała. Młodzieńcze nastawienie, chęć odkrywania coraz to nowych rzeczy i podejmowania kolejnych wyzwań również ma znaczenie dla zachowania wyglądu 20-latki. Panie gromadzą doświadczenie, są coraz bardziej pewne siebie i swoich zalet. Potrafią je podkreślać i wyglądać przy tym jak przysłowiowe milion dolarów.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij