Każdy z nas się starzeje i wraz z mijającym rokiem przybywa na naszym ciele zmarszczek. Niemniej czas jest łaskawy dla wielu osób, czego najlepszym przykładem są znane gwiazdy, także z polskiego show biznesu.

Aktywność i szczęście

Kinga Rusin, dziennikarka i prezenterka związana z telewizją TVN pokazuje, że nawet po przekroczeniu 40. roku życia można prezentować się doskonale. Jest matką dwóch nastoletnich córek – Poli i Igi, a jednak nadal ma idealną figurę, której mogłaby jej pozazdrościć nie jedna 20-latka.

Jak pokazują zdjęcia opublikowane m.in. na łamach „Party”, 45-letnia gwiazda dba o swoje ciało i ćwiczy, aby pięknie prezentować się w każdej sytuacji, zarówno podczas oficjalnych uroczystości, jak i prywatnie, chociażby na wakacjach. Na swoim koncie w serwisie społecznościowym Kinga Rusin opublikowała dużo zdjęć z tegorocznych wakacji. Prezentowała się w bikini i z deską ratownika, odkrywając scenę z kultowego serialu „Słoneczny patrol”. Fani porównywali zdjęcie gwiazdy do fotografii samej Pameli Anderson.

Czas dla Kingi Rusin jakby się zatrzymał. Z roku na rok wygląda lepiej, ubiera się kobieco i stylowo, a z jej twarzy nie schodzi uśmiech, który zaraża pozytywnymi emocjami. Rusin jest najlepszym przykładem polskiej gwiazdy, która się nie starzeje. Swoją figurę zawdzięcza skutecznej diecie oraz aktywności fizycznej – jeździ konno, a także uwielbia kitesurfing.

Wzorce z Hollywood

Podobnie jak Kinga Rusin, także i wiele kobiet w Hollywood pomimo upływającego czasu, wygląda nawet lepiej, niż w młodości. Na przykład Jennifer Lopez nadal jest seksowną kobietą, która bez trudu podbija męskie serca. Kolejne sesje zdjęciowe pokazują, że 47-letnia gwiazda prezentuje się perfekcyjnie. Oczywiście jej zdjęcia w magazynach poddawane są obróbce graficznej, na żywo można zauważyć pierwsze zmarszczki, ale poza tym, gwiazda jest przykładem tego, jak należy o siebie dbać. Idealną sylwetkę zawdzięcza dobrej diecie, rezygnacji z tzw. śmieciowego jedzenia oraz ćwiczeniom. Jest częstym bywalcem siłowni i biega.

Aktorki i piosenkarki zza oceanu są przykładem tego, że można wyglądać pięknie także po 40. Hally Berry, Jennifer Aniston, Angelina Jolie, Alicia Silverstone czy Gwen Stefani wręcz pięknieją z wiekiem. Niewiele zmieniły się one na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Czy panie odkryły eliksir młodości? Wiele wskazuje na to, że jest nim zdrowa dieta i regularna aktywność fizyczna. Zalecane są one w każdym wieku, dla utrzymania dobrej kondycji zdrowotnej i pięknego ciała. Młodzieńcze nastawienie, chęć odkrywania coraz to nowych rzeczy i podejmowania kolejnych wyzwań również ma znaczenie dla zachowania wyglądu 20-latki. Panie gromadzą doświadczenie, są coraz bardziej pewne siebie i swoich zalet. Potrafią je podkreślać i wyglądać przy tym jak przysłowiowe milion dolarów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ