Tradycyjny manicure czy hybryda? Co wybrać?

Tradycyjny manicure szelakowy to najpopularniejszy zabieg na paznokcie na świecie. Jest używany ze względu na trwałość i błyszczące wykończenie. Jednak ze względu na stosowanie różnych rodzajów chemikaliów wiąże się to z zagrożeniami dla zdrowia, takimi jak podrażnienia i alergie. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na lakiery hybrydowe będące mieszanką żelu i tradycyjnego lakieru.

Lakiery hybrydowe cieszą się w ostatnich latach coraz większą popularnością ze względu na swoją uniwersalność i trwałość. Stanowią alternatywę dla tradycyjnego manicure z szelaku, który wiązał się z problemami zdrowotnymi, takimi jak podrażnienia, alergie itp. Lakier hybrydowy to rodzaj lakieru, który składa się z dwóch lub więcej rodzajów lakierów. Zwykle jest to połączenie tradycyjnego bezbarwnego lub kolorowego lakieru i uszczelniacza na bazie oleju. Termin „hybryda” odnosi się do mieszaniny dwóch rodzajów lakierów. Słowo „lakier” odnosi się do płynu, który jest nakładany na powierzchnie jako powłoka ochronna.

Jakie są zalety stosowania lakieru hybrydowego nad tradycyjnym lakierem?

Lakiery hybrydowe to mieszanka tradycyjnych lakierów bezbarwnych i kolorowych. Ma zalety obu typów, a jednocześnie jest bezbarwny. Zapewnia taką samą ochronę jak tradycyjny lakier bezbarwny, ale zapewnia również błyszczące, ochronne wykończenie na każdej powłoce kolorowej. Może być stosowany w każdej sytuacji w celu zabezpieczenia lakieru i zapewnienia błyszczącego wykończenia.

Jak wybrać, jaki rodzaj lakieru hybrydowego będzie dla Ciebie odpowiedni?

Rodzaj wykończenia, jaki chcesz wykonać dla swojego manicure, zależy od Twojego stylu życia i tego, jak ma wyglądać manicure. Dostępne są dwa rodzaje wykończeń: błyszczące i matowe. Każde wykończenie ma swoje zalety i wady.

Błyszczący: Błyszczące wykończenie jest najpopularniejszym rodzajem wykończenia, ponieważ wygląda błyszcząco i efektownie. Jednak ten rodzaj lakieru zacznie się odpryskiwać po kilku dniach. Jeśli masz pracę biurową, w której często myjesz ręce, może to nie być dla Ciebie najlepsza opcja, ponieważ szybko zacznie się odpryskiwać.

Matowy: Matowe wykończenie nie odpryskuje tak łatwo, jak błyszczące wykończenie, ale nie ma też tak efektownego wyglądu, jaki ludzie zwykle chcą w swoim manicure.

Podsumowując, ważne jest, aby wiedzieć, że najlepszy lakier dla Twoich potrzeb zależy od wielu czynników. Podstawą będzie skorzystanie z bogatej oferty firm – sklepów, jak i bezpośrednio producentów, którzy oferują setki produktów do wyboru, dla najbardziej wymagających klientów.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij