Szczupła sylwetka dzięki jakim zabiegom medycyny estetycznej?

Jak powszechnie wiadomo najlepszą metodą na uzyskanie zgrabnej i szczupłej jest odpowiednie odżywianie oraz aktywność fizyczna. Jednak bardzo często zdarza się tak, że niektóre partie ciała są bardziej oporne na dietę i ćwiczenia przez co efekty są nie do końca zadowalające. Z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej modelujące sylwetkę i wspomagające odchudzanie.

Najskuteczniejsze zabiegi medycyny estetycznej modelujące sylwetkę

Liposukcja kawitacyjna ultradźwiękowa – jest to zabieg, w którym wykorzystana jest technologia ultradźwięków i wytwarzania zjawiska kawitacji w celu rozbijanie komórek tłuszczowych poprzez zniszczenie błony i uwolnienie trójglicerydów. Liposukcja kawitacyjna ultradźwiękowa to zabieg bezbolesny i bezinwazyjny. Polega na masażu głowicą wytwarzającą falę ultradźwiękową pozwalającą na dotarcie w głąb tkanek. Efektem zabiegu jest wymodelowanie sylwetki, redukcja centymetrów w obwodach oraz redukcja cellulitu. Zabieg liposukcji kawitacyjnej często łączony jest z falą radiową dzięki czemu poprzez podgrzanie tkanek dochodzi do usprawnienia przepływu krwi i limfy, przyspieszenia metabolizmu oraz ujędrnienia skóry.

Masaż próżniowy – to grupa zabiegów wykorzystujących próżnię w celu poprawy wyglądu skóry, wymodelowaniu sylwetki i redukcji obrzęków. Zabiegi masażu próżniowego należą do bezbolesnych i przynoszących szybkie efekty. Do najbardziej popularnych zabiegów wykorzystujących próżnię należą masaż bańką chińską oraz Icoone. W wyniku zabiegów dochodzi do usprawnienia przepływu krwi i limfy, poprawy metabolizmu, rozbiciu miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu oraz ujędrnienia i wygładzenia skóry.

Kolejnym z bardzo popularnych i efektownych zabiegów modelujących sylwetkę jest Liposhock – fala uderzeniowa. Jest to zabieg wykorzystujący technologię akustycznej fali uderzeniowej w celu rozbijania cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na opracowywaniu miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej za pomocą głowicy emitującej falę uderzeniową. Pierwsze zabiegi mogą być intensywniej odczuwane i pozostawić ślady w postaci siniaków jednak już po 3-4 zabiegu intensywność zabiegu jest coraz mniej odczuwalna. Efekty widoczne są już po 4-6 zabiegach.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij