Koronkowe, usztywniane, z fiszbinami? Biustonosze do małych piersi

Mogłoby się wydawać, że mały biust nie jest problemem. Przy wyborze biustonosza do dużego biustu mogą się pojawić niemałe problemy. Trzeba obalić mit, że z małym biustem także mogą się pojawić pewne komplikacje. Wybór odpowiedniego biustonosza jest bardzo ważny. Zły dobrany stanik potrafi zdeformować biust w znacznym stopniu. Mały biust nie oznacza małego problemu.

Jedyne rozwiązanie to push up!

Kobietom z małymi rozmiarami piersi (np. 70A lub 75A) jest nadmierne mówienie o tym, że push-up rozwiąże ich problemy. Jednak to nie jest do końca dobre rozwiązanie. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy – codzienne noszenie staników typu push-up, które są chociażby za luźne w obwodzie prowadzą do trwałej deformacji piersi.

W najgorszym przypadku długotrwałe noszenie źle dobranego stanika prowadzi do rozpłaszczenia piersi. Z resztą można obalić mit, że biustonosze w dużych rozmiarach to przede wszystkim duże rozmiary piersi. Znaczną różnicę można wybierając np. stanik 65D zamiast 85A.Rozmiar rozmiarowi nierówny? W tym przypadku jak najbardziej!

Dla kogo biustonosz półusztywniany?

Ten typ biustonosza jest przeznaczony zarówno dla małych i dużych piersi. Biustonosze półusztywniane są usztywniane w dolnej części najczęściej pianką lub gąbką. Górna część biustonosza to miękki materiał, który jest zazwyczaj koronką lub siateczką z haftem. Można sądzić, że ten typ biustonosza nie spełnia swojej roli. Wręcz przeciwnie! Nie tylko podtrzymuje biust, ale także dzięki miękkiemu materiałowi jest lekki w noszeniu.

Staniki tego typu posiadają fiszbiny dzięki czemu łatwo jest połączyć komfort z elegancją. Może nie zapewnia super efektów w podnoszeniu piersi, ale są wygodne. Ten typ biustonosza wydaje się naprawdę złotym środkiem, chociaż pewien odsetek kobiet stawia na podniesienie piersi.

To wcale nie znaczy, że ten model nie znajduje swoich miłośniczek. Nie można bać się eksperymentów. Kto wie- może akurat ten model stanika okaże się idealny dla posiadaczki piersi? Na dłuższą metę lepiej sprawdzają się miękkie staniki, który zapewnią wygodę a nie ucisk, który doprowadzi do ich deformacji.

Miękki biustonosz a mały biust

Latem najlepiej postawić na miękkie staniki, ale tutaj może pojawić się problem. W większości przypadków powodują optyczne spłaszczanie biustu. Zastanawiać by się można było czy ktoś jeszcze tak naprawdę inwestuje w miękkie biustonosze.

Krąży opinia, że miękkie staniki nie eksponują wystarczająco biustu co jest przyczyną wielu kompleksów. Biustonosze miękkie występują w wielu fasonach i każdy z nich jest inny. Może się okazać, że to właśnie jeden z tych miękkich poradzi sobie z piersiami.

Mały biust nie musi oznaczać, że w miękkim biustonoszu będzie wyglądał po prostu źle. Odpowiedni fason gwarantuje, że miękki stanik nie będzie po prostu spłaszczał piersi.  Najczęstszym problemem kobiet jest to, że wybierają nieodpowiednie biustonosze.

Miękki biustonosz pozbawiony fiszbin to przede wszystkim duża wygoda. Dzięki odpowiedniemu modelowi nie będziemy się skarżyć na deformację piersi oraz można poczuć wygodę noszenia. Mały biust nie musi oznaczać pożegnania się z pięknymi, miękkimi biustonoszami z koronki.

Opcji jest naprawdę wiele dlatego jeśli kobieta ma problem z doborem stanika do małego biustu najlepiej się wybrać do brafitterki, która okiem profesjonalistki oceni jaki będzie idealny stanik do małego biustu. Mały biust nie powinien być źródłem kompleksów.

Kobiety powinny go zaakceptować. Mały biust jest idealny jeśli chcemy uprawiać różnego rodzaju sporty. Duży biust w tym przypadku może być pewnym utrudnieniem. Warto zwrócić uwagę przy wyborze miseczki, aby piersi „nie wylewały się”.

Obwód powinien ściśle przylegać, ale z drugiej strony nie za bardzo uciskać. Ramiączka powinny podtrzymywać biust a nie tylko pełnić rolę ozdoby. Ważne jest także, żeby ramiączka nie wbijały się zbyt w ramiona. W ten sposób mogą pozostawić ślady. Budowa klatki piersiowej u każdej kobiety jest inna dlatego nie powinnyśmy się sugerować tym, że inna wygląda w danym modelu biustonosza lepiej od nas. Różnorodność to właśnie to co nas określa.
 
 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij