Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?

Według brytyjskich naukowców doprowadzenie do silnego orgazmu kobiety zajmuje maksymalnie… kwadrans. To twierdzenie budzi nadzieję wśród mężczyzn – w końcu zaspokojenie partnerki nie wydaje się trudnym zadaniem, wystarczy wiedzieć co i jak. Co zatem dla partnerki liczy się najbardziej i tym samym zapewni jej spektakularny orgazm?

Wszystko zaczyna się od nastroju

Ponad 80% kobiet przyznaje, że chęci na miłosne uniesienie nabiera pod wpływem szczególnej atmosfery. Oczywiście ten odpowiedni nastrój nie zawsze oznacza zapachowych świec i płatków róż na łóżku. Jeżeli dobrze znasz swoją kobietę, potrafisz wyczuć czy dziś ma ochotę na romantyczne uniesienie w jedwabnej pościeli czy szybki numerek z pośpiesznym zdzieraniem z siebie ubrań. Dlatego najważniejsze jest, aby stworzyć odpowiednią atmosferę, która rozgrzeje kobiece pożądanie.

Bliskość ponad wszystko

Kobieta ma silnie wykształconą potrzebę bliskości. To sprawia, że wiele pań nie jest w stanie osiągnąć orgazmu, jeżeli nie czuje się komfortowo w sytuacji intymnej. Na wspomniany komfort wpływa emocjonalna więź z partnerem – im silniejsza, tym większa szansa na pełną satysfakcję. Nie warto zapominać o stworzeniu takiej bliskości, do której nikt nie ma wstępu.

Potencjał w potencji

Poza nastrojem, techniką i obopólnym zaufaniem istotna jest także biologia. Aby osiągnąć pełną satysfakcję kobieta potrzebuje silnej i długiej erekcji mężczyzny. Niestety biologia rządzi się swoimi prawami, a to oznacza, że wzwód niepełny bądź zbyt krótki uniemożliwi osiągnięcie orgazmu nawet podczas najbardziej romantycznej aranżacji. Niestety większość panów nie chce myśleć, że problem ich dotyczy. Nie są w stanie zaspokoić partnerki, a frustracja kobiety narasta. Rozwiązanie? Szczera rozmowa z partnerkami i podjęcie leczenia – szybkiego, dyskretnego i nadzwyczaj skutecznego. Według badania przeprowadzonego przez Klinikę Urologiczną w Londynie aż ¾ kobiet osiąga całkowitą satysfakcję seksualną dopiero wtedy, gdy mężczyzna dokonuje penetracji w pełnym, mocnym wzwodzie. Czy to wystarczające argumenty, by zadbać o obustronne korzyści z życia erotycznego?

Znając klucz do kobiecego orgazmu można bez trudu doprowadzić partnerkę do spektakularnego finału. Połączenie odpowiedniej techniki, atmosfery, więzi emocjonalnej i silnej erekcji to gwarancja wspaniałego pożycia erotycznego.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij