Według brytyjskich naukowców doprowadzenie do silnego orgazmu kobiety zajmuje maksymalnie… kwadrans. To twierdzenie budzi nadzieję wśród mężczyzn – w końcu zaspokojenie partnerki nie wydaje się trudnym zadaniem, wystarczy wiedzieć co i jak. Co zatem dla partnerki liczy się najbardziej i tym samym zapewni jej spektakularny orgazm?

Wszystko zaczyna się od nastroju

Ponad 80% kobiet przyznaje, że chęci na miłosne uniesienie nabiera pod wpływem szczególnej atmosfery. Oczywiście ten odpowiedni nastrój nie zawsze oznacza zapachowych świec i płatków róż na łóżku. Jeżeli dobrze znasz swoją kobietę, potrafisz wyczuć czy dziś ma ochotę na romantyczne uniesienie w jedwabnej pościeli czy szybki numerek z pośpiesznym zdzieraniem z siebie ubrań. Dlatego najważniejsze jest, aby stworzyć odpowiednią atmosferę, która rozgrzeje kobiece pożądanie.

Bliskość ponad wszystko

Kobieta ma silnie wykształconą potrzebę bliskości. To sprawia, że wiele pań nie jest w stanie osiągnąć orgazmu, jeżeli nie czuje się komfortowo w sytuacji intymnej. Na wspomniany komfort wpływa emocjonalna więź z partnerem – im silniejsza, tym większa szansa na pełną satysfakcję. Nie warto zapominać o stworzeniu takiej bliskości, do której nikt nie ma wstępu.

Potencjał w potencji

Poza nastrojem, techniką i obopólnym zaufaniem istotna jest także biologia. Aby osiągnąć pełną satysfakcję kobieta potrzebuje silnej i długiej erekcji mężczyzny. Niestety biologia rządzi się swoimi prawami, a to oznacza, że wzwód niepełny bądź zbyt krótki uniemożliwi osiągnięcie orgazmu nawet podczas najbardziej romantycznej aranżacji. Niestety większość panów nie chce myśleć, że problem ich dotyczy. Nie są w stanie zaspokoić partnerki, a frustracja kobiety narasta. Rozwiązanie? Szczera rozmowa z partnerkami i podjęcie leczenia – szybkiego, dyskretnego i nadzwyczaj skutecznego. Według badania przeprowadzonego przez Klinikę Urologiczną w Londynie aż ¾ kobiet osiąga całkowitą satysfakcję seksualną dopiero wtedy, gdy mężczyzna dokonuje penetracji w pełnym, mocnym wzwodzie. Czy to wystarczające argumenty, by zadbać o obustronne korzyści z życia erotycznego?

Znając klucz do kobiecego orgazmu można bez trudu doprowadzić partnerkę do spektakularnego finału. Połączenie odpowiedniej techniki, atmosfery, więzi emocjonalnej i silnej erekcji to gwarancja wspaniałego pożycia erotycznego.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGarnitur na ślub
Następny artykułIdealna bielizna damska?
Portal FunFashion.pl to ciekawe artykuły z branży modowej, ale nie tylko! Znajdziecie tu m.in. pomocne porady czy artykuły z tematyki lifestyle. Krótko mówiąc, każdy znajdzie coś dla siebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ