Wiosna za pasem i przed nami wietrzenie szaf. I znowu przed nami dylemat: dokąd udać się, by uzupełnić braki w odzieży? Przy wyborze proponujemy kierować się trzema kryteriami: duży wybór, dobre ceny i możliwość odpoczynku.

W samej Warszawie na zakupy modowe można udać się w co najmniej kilkadziesiąt miejsc. Poczynając od lokalnych targowisk, przez prywatne butiki po centra handlowe. Każde z nich to niepowtarzalna mieszanka możliwości zakupów różnych artykułów, załatwienia niezbędnych spraw oraz skorzystania z najrozmaitszych usług i odpoczynku. Wszystko zależy od tego, co chcemy kupić, ile mamy na to czasu i czy na zakupy udajemy się sami, z przyjaciółmi czy też z rodziną. Gdy zależy nam na dużym wyborze i atrakcyjnych cenach, proponujemy wybrać miejsce, gdzie będzie więcej różnorodnych sklepów. Dzięki bezpośredniej obecności sklepy te będą starały się być jak najbardziej atrakcyjne cenowo, by przyciągnąć klientów.

– Osobiście polecam nowo otwarte MODO, gdzie znajduje się aż 350 sklepów odzieżowych. Nie ma więc możliwości, że nie znajdziemy czegoś dla siebie. To największy wybór w Warszawie i właśnie dla tego wyboru warto tam zajrzeć– tłumaczy Maria Zielińska, stylistka. W MODO samych sklepów, w których sprzedawana jest moda damska jest ponad 100, moda męska zaś w ponad 70 miejscach. To miejsce, gdzie można naocznie przekonać się, że polscy producenci mają w swojej ofercie naprawdę jakościowe rzeczy.

Duży wybór

Gdy na zakupy idą kobiety, duży wybór to wyznacznik zadowolenia. Buty, torebki, dodatki, biżuteria to wszystko potrzebne jest, by dobrać idealną kreację.

– Panie zawsze szukają smaczków, by się wyróżnić. Apaszki, eleganckiej torby, oryginalnej biżuterii, która doda blasku i charakteru nie jednej stylizacji. Dlatego też idealne miejsce zakupów dla kobiet powinno mieć sporo takich sklepów – twierdzi Monika Zielińska. Nie wolno również zapominać o miejscach, gdzie główny zakup uzupełnimy niezbędnymi artykułami.

– Dedykowane sklepy z bielizną czy rajstopami sprawiają, że wychodząc z zakupów, wiemy, że zostały zaspokojone wszystkie nasze potrzeby. Nie musimy się nigdzie wracać czy ponownie jechać – twierdzi stylistka.

Usługi i komfort

Dobre miejsce na zakupy odzieżowe to jednak nie tylko same sklepy. Nie można robić zakupów w nieskończoność, czasem trzeba odpocząć, wypić kawę, zjeść coś smacznego. Powinna być również możliwość zostawienia pociech pod fachową opieką. Nie bez znaczenia jest również baza usługowa.

– Pralnia, poczta, apteka, drogeria to obowiązkowe części dobrego miejsca na zakupy. W przypadku babskich zakupów liczy się również możliwość pójścia do fryzjera, zrobienia manicure czy też skorzystania z zabiegów kosmetycznych. Czasem zakupy się robi przy okazji korzystania z tych usług – twierdzi Monika Zielińska.

Przyznaje również, że wygodnie jest również zrobić w tym samym miejscu zakupy spożywcze. Supermarket jest niezbędny, bo dzięki temu nie trzeba dzielić wyprawy na zakupy na dwie części. Wszystko można załatwić za jednym zamachem i w jednym miejscu.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBlog modowy – jak reklamować go w Internecie
Następny artykułZyskaj kobiecość i trenuj Pole Dance
Portal FunFashion.pl to ciekawe artykuły z branży modowej, ale nie tylko! Znajdziecie tu m.in. pomocne porady czy artykuły z tematyki lifestyle. Krótko mówiąc, każdy znajdzie coś dla siebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ