Kobiety mają nieograniczone prawie możliwości dobierania biżuterii. Mogą za jej pomocą wyrazić swoje upodobania, osobowość, a także dopasować się do panujących w danym środowisku, np. zawodowym, zwyczajów i norm, pokazać aspiracje. Mężczyznom z ozdób zostają jedynie akcesoria do garnituru oraz zegarki. Jednakże pełnią one rolę niezwykle istotną w budowaniu wizerunku.

Męskie zegarki wyznacznikiem statusu

Zegarek tak naprawdę jest precyzyjne skonstruowanym komunikatem o osobie, która go nosi. Nie jest już przecież elementem niezbędnym – od mierzenia czasu, sprawdzania daty czy też korzystania z różnych innych dodatkowych funkcji, wszyscy mamy dzisiaj smartfony.

Dlaczego więc noszony na nadgarstku czasomierz należy do rzeczy, którym przypisuje się dużą wagę? Tak naprawdę każdy człowiek w pewnym stopniu przywiązuje wagę do swojego wyglądu, w tym składających się nań detali.

To dodatki często mówią najwięcej o tym, kim jesteśmy. Pokazują zasobność portfela, a czasami to, że owszem, stać nas na wiele, ale błyskotek nie traktujemy priorytetowo. Mówią o tym, czy lubimy się wyróżniać, a w różnego rodzaju oficjalnych sytuacjach – i biznesowych, i wieczorowych – wskazują, czy znamy panujące zasady i umiemy się do nich dopasować, czy jesteśmy w tym klasyczni, czy stawiamy na totalne bądź dyskretne przełamanie kanonów. Kobiety mają do dyspozycji galanterię, apaszki i wszelkiego rodzaju biżuterię.

U mężczyzn funkcje te pełnią do garnituru spinki do mankietów i krawata, a w każdych okolicznościach – zegarki. Drogie nie zawsze będą gustowne, nie każdy pasował będzie także do garnituru, smokingu i sportowego stroju.

Łatwo więc ocenić nie tylko zasobność, ale i obycie w towarzystwie oraz zasadach savoir vivre. Dobrze świadczą, niezależnie od stylu, męskie zegarki wysokiej jakości, z dobrymi mechanizmami i gwarancją dożywotniej jakości.

Jeśli szukasz odpowiedniego męskiego zegarka z klasą, warto przyjrzeć się poniższym markom: https://www.e-watches.pl/zegarki-meskie. Nie są one pierwszymi, jakie przyjdą na myśl nieznającym się na rzeczy. Do tego zestawimy nieco różne przedziały cenowe, by każdy mógł wybrać znakomity czasomierz dla siebie.

Zegarki męskie Ingersoll – klasyczny design i ponad stulecie doświadczeń

Marka Ingersoll powstała w roku 1892 w USA. Początkowo nie była ona luksusowa, ale ideą założycieli było stworzenie dobrych i tanich czasomierzy, na które każdy może sobie pozwolić – wówczas oczywiście jeszcze kieszonkowych.

Choć oczywiście wyroby braci Ingersoll nosiły też sławne persony. Dzisiaj firma ta produkuje zegarki, których z całą pewnością nie należy się wstydzić, nawet w towarzystwie wyższych sfer.

Do dziś oznaczają one bowiem znakomitą jakość mechanizmów, jak i całego wykonania, a za ich wygląd odpowiadają uznani designerzy. Na tle dostępnych obecnie czasomierzy marka zdecydowanie się wyróżnia i nie ma w niej nic pospolitego.

Zegarki męskie Ingersoll są piękne i klasyczne, z wspaniałymi tarczami, najczęściej skórzaną, rzadziej metalową bransoletą. Ich ceny zamykają się w przedziale 1-2 tys. zł. Łatwo dostaniemy je choćby pod tym adresem: https://www.e-watches.pl/zegarki-meskie/ingersoll.

Zegarki męskie Skagen – klasa dla każdego

Jeśli zależy Ci na doskonałym wyglądzie i trwałości, a jednak dysponujesz mniejszą kwotą, to warto rozważyć kupno zegarka Skagen. Możesz mieć taki za nawet mniej niż 500 zł, a z całą pewnością każdy model zamknie się w kwocie około tysiąca.

Wciąż dużo? Pomyśl o tym, że taki zegarek może Ci służyć przez całe życie, czego nie można oczekiwać po takim kupionym w przypadkowym sklepie za kilkadziesiąt złotych.

Poza tym ten drugi raczej nie zrobi dobrego wrażenia np. na spotkaniu z przedstawicielem dużej firmy albo zamożnym teściem. Podczas gdy zegarki męskie Skagen należą już do znanych i cenionych. Marka ta ma rozpoznawalny, świetny design, którym zaskarbia sobie miłośników wśród osób, które stać by było na więcej.

Stosunkowo młoda, bop kilkudziesięcioletnia firma, produkuje czasomierze o minimalistycznym wyglądzie. Idealnie pasują do codziennych, półformalnych zestawów, jak i do klasycznych garniturów. Są idealnym dodatkiem dla młodego, ambitnego eleganta, jak i dla mężczyzny lubiącego intrygujący design przedmiotów i styl ubioru.

Dobry zegarek męski to tak naprawdę inwestycja, wato wybrać więc taki, który będzie trwały – i ponadczasowy.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak wygląda praca w Polsce?
Następny artykułCzy istnieje zdrowa kawa – o nietypowych odmianach kawy
Portal FunFashion.pl to ciekawe artykuły z branży modowej, ale nie tylko! Znajdziecie tu m.in. pomocne porady czy artykuły z tematyki lifestyle. Krótko mówiąc, każdy znajdzie coś dla siebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ