Szybkie powiększenie ust

Usta to bardzo ważny atrybut u każdej kobiety, podkreśla to między innymi kobiecość, co sprawia, że panie robią wszystko, aby w pełni poprawić ich wygląd przed ważną randką.

Nie zawsze jednak jest na to duża ilość czasu, co sprawia, że kobieta musi działać szybko, aby wykonać tego typu zabieg, co wcale nie jest takie trudne, jeśli skorzystamy ze sprawdzonych sposobów, które można z łatwością wykorzystać w każdym domu. Usta wymagają podkreślenia, zwłaszcza jeśli włosy oraz inne elementy wyglądają idealnie łącznie ze strojem, w którym wybieramy się na randkę. Faceci bardzo dużą uwagę zwracają na usta kobiety, to właśnie dlatego poprawienie wyglądu ust jest taką priorytetową sprawą dla każdej pani. Zmysłowe i namiętne usta, to coś, co faceci lubią najbardziej, dlatego panie nie powinny się zastanawiać, tylko od razu przystąpić do poprawy.

Sposoby na szybką poprawę ust

Jeśli kobieta ma naprawdę mało czasu, a potrzebuje wyglądać lepiej w bardzo krótkim czasie, to najlepszym sposobem na poprawę ust są rozgrzewające przyprawy. Wystarczy tylko szczypta cynamonu, kardamonu czy chwili lub też innej ostrej poprawy. W pierwszej chwili po przyłożeniu można odczuć delikatne mrowienie, ale samo powiększenie jest od razu widoczne i trzeba przyznać, że z takiej metody korzysta wiele kobiet.

Innym sposobem na uzyskanie większych ust jest odpowiednio wykonany makijaż. W tym przypadku centralną uwagę kobieta powinna skupić, tylko i wyłącznie na ustach. Oczy powinno podkreślić się eyelinerem natomiast usta przed nałożeniem makijażu, trzeba solidne nawilżyć, a potem tylko posmarować błyszczykiem tak, aby był zachowany efekt świeżości. W ostatnim elemencie makijażu powinniśmy zastosować specjalną konturówkę do ust, ale przy stosowaniu takiego środka, musi mieć on ten sam kolor co błyszczyk, aby usta się nie wyróżniały.

Masaż także pomaga

Jak się okazuje, to masaż jest idealnym rozwiązaniem na powiększenie ust. Warto podkreślić, że usta po takim intensywnym masażu, są bardziej pobudzone i rozgrzane, przez co może się wydawać, że są one pełniejsze i sprawiają wrażenie większych. Oczywiście tego typu masaże należy wykonywać ostrożnie przy użyciu bardzo miękkiej szczoteczki do zębów lub przy pomocy szorstkiego ręcznika. Chodzi tutaj o pocieranie całych ust, przy czym trzeba wykonywać ruchy koliste dookoła całych ust. To właśnie w taki sposób pobudza się mikro krążenie, dzięki czemu usta stają się bardziej uwydatnione, przez co jest to widoczny już na pierwszy rzut oka. W podobny sposób można podkreślić usta przy pomocy kostek lodu.

W ostatecznym rozwiązaniu można wykorzystać specjalny błyszczyk posiadający funkcję zamrażającą, ale jeśli nie posiadamy aktualnie takiego cuda, to zwykły lód również pozwoli nam uzyskać podobny efekt powiększenia. Kobieta powinna zadbać szczególnie o właściwe napięcie mięśni twarzy. W taki sposób ćwiczenie mięśni twarzy może w pozytywny sposób wpłynąć na usta pod warunkiem, że są to regularne ćwiczenia, ponieważ tylko systematyczność pozwoli na uzyskanie wyników.

Panie chcą się dobrze prezentować

Kobieta w każdej sytuacji chce się czuć pięknie i nic dziwnego, że takie nietypowe rozwiązania są praktykowane, zwłaszcza że w praktyce niesie to ze sobą naprawdę dużą skuteczność.

Jeśli więc panie mają naprawdę napięty grafik, a spotkanie jest już za godzinę, to powinny wykorzystać przynajmniej jedną z wyżej wymienionych metod, to naprawdę działa. Powyższe rozwiązania są bardzo ciekawym sposobem na powiększenie ust, bez konieczności stosowania drogich i często niebezpiecznych zabiegów.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij