Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1

Długie, piękne rzęsy są marzeniem wielu kobiet. To one „podbijają” oko i uatrakcyjniają spojrzenie. Wiele pań inwestuje więc w drogie tusze do rzęs, które tak naprawdę nie przynoszą pożądanych efektów. Warto więc zwrócić uwagę na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. Ostatnio bardzo popularna stał się zabieg przedłużania rzęs metodą 1 do 1. Czym on właściwie jest?

Kto powinien zdecydować się na przedłużanie rzęs metodą 1 do 1?

Z zabiegu najczęściej korzystają osoby o naturalnie słabych, rzadkich, krótkich lub prostych rzęsach. Chcą je wtedy upiększyć. Niektóre kobiety decydują się na ten zabieg przed ważniejszymi okolicznościami. Szykują się np. do swojego ślubu, studniówki lub sylwestra. Dzięki tej metodzie mogą upiększyć swój makijaż i nie muszą korzystać ze sztucznych rzęs, których zakładanie bywa męczące. Co więcej, zabieg gwarantuje naturalny i estetyczny efekt, który spodoba się każdej kobiecie.

Jak wygląda zabieg przedłużania rzęs metodą 1 do 1?

Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 jest dość czasochłonne. Cały zabieg trwa około 1,5-3 godziny. Wszystko zależy tutaj od naturalnej urody danej klientki. Posiadaczki krótkich, cienkich rzęs spędzą w gabinecie kosmetycznym mniej czasu, niż kobiety o długich, gęstych włoskach. Przed zabiegiem zaleca się wykonać hennę. Można zrobić ją 1-2 dni przed wizytą w salonie. Dlaczego? Ponieważ rzęsy dokleja się najczęściej zachowując odstęp 1-go milimetra od skóry. Barwiąc naturalne rzęsy na czarno, można zamaskować pewne różnice w kolorze. Co więcej, taką hennę można nałożyć również na dolne rzęsy. Dzięki temu nie trzeba ich później malować. Zabieg wykonuje się najczęściej w pozycji leżącej. Podczas niego klientki mogą się zrelaksować, a nawet przez chwilę się zdrzemnąć.

Jak przygotować się do zabiegu przedłużania rzęs metodą 1 do 1?

Przed wyjściem do salonu kosmetycznego warto coś zjeść. Cały zabieg trochę potrwa, a podczas niego warto być rozluźnionym. Co więcej, w dniu zabiegu najlepiej całkowicie się nie malować. Każde zastosowanie płynu oczyszczającego mogłoby niepotrzebnie natłuścić rzęsy. A rzęsy przed zabiegiem muszą być suche i odtłuszczone. W tym celu kosmetyczki zwykle używają specjalnych preparatów.

Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 to świetny zabieg, z którego powinna skorzystać każda kobieta. Należy jednak pamiętać również o odpowiedniej pielęgnacji po wykonanym zabiegu. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na swój sposób spania. Zbyt częste przewracanie się z boku na bok mogłoby doprowadzić do wypadnięcia rzęs. Aby tego uniknąć, lepiej początkowo spać na plecach.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij