Duży wybór oryginalnych broszek

Sklep oryginalnych prezentów handmade Mushi Shop ma przyjemność przedstawić wszystkim miłośnikom pięknych i niepowtarzalnych ozdób ogromny wybór takich akcesoriów jak broszki. Ten rodzaj biżuterii ma długą historię i można powiedzieć, że w dzisiejszych czasach przeżywa renesans.
Broszka po raz pierwszy pojawia się w epoce brązu i służyła tam głównie jako zapięcie, które jest zwane w historycznych materiałach fibula. Wyłącznie jako ozdoba, pozbawiony utylitarności element, zaczyna być aktywnie wykorzystywana w 17 wieku we Francji. Od tego czasu nastąpił gwałtowny rozwój różnych odmian tych akcesoriów, mocno ulubionych dziewczynami na całym świecie. Jeśli początkowo broszki byli wykonane jak zwykle z metali szlachetnych i kamieni, to w dzisiejszych czasach można spotkać naprawdę oszałamiająca różnorodność materiałów i form. To już nie te stare broszki z bursztynu lub koralików, co można znaleźć w pudełku matuli. Postęp, w tym techniczny i nowoczesny, podszedł znacznie do przodu, co dało swoje bogate owoce i w tej sprawie.
W naszym sklepie można kupić broszki z takich materiałów jak: szkło organiczne, foamiran, szkło, miedź, mosiądz, ceramika, a nawet drzewa. Są one przymocowane do ubrania poprzez metalowe szpilki lub przypinki.

Niepowtarzalne ozdób na polskim rynku

W procesie twórczym otrzymują realizację jak stare metody i techniki, tak i nowoczesne. Tak więc, na przykład metalowe broszki zazwyczaj są robione przez narzędzi ręczne. Broszki wykonane z tworzyw sztucznych i foamirana oczywiście całkowicie wykonane ręcznie – żadna maszyna nie może zastąpić szczegółów ręcznych w produkcji trójwymiarowych przedmiotów. Do budowy wielu drewnianych broszek stosuje się cięcie laserowe, kiedy wycina się kształt i\lub kontury, a potem zasłaniające własnymi treściami.
Różnorodność materiałów jest mnożona przez różnorodność form i wariacji ich kolorystyki, które praktycznie nigdy nie są powtarzane. Tak więc mamy do czynienia broszki w kształcie

  • zwierząt,
  • ptaków,
  • roślin,
  • kwiatów,
  • motyli,
  • żółwi,
  • fantastycznych postaci i różnych abstrakcji – wszystkich wariatów nie sposób wymienić.

Najbardziej ciekawie wyglądają wykonane z użyciem wielu materiałów, jak np. drewno i metal lub żywica epoksydowa, a także wykonane z foamiranu, bardzo dokładnie naśladują prawdziwe obiekty. Przykładami takich wyrobów są broszki w kształcie sukulentów i w kształcie kwiatów, które wyglądają jak prawdziwe
W każdym przypadku, niezależnie od tego, jaki będzie twój wybór i preferencje dotyczące materiałów i form, u nas Można dobrać coś dla siebie i mieć pewność, że kupujesz produkt unikatowy, identycznego któremu nie ma nigdzie indziej na Polskim rynku biżuterii handmade.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOZE w Polsce – jak zacząć z nich korzystać?
Następny artykułJak poradzić sobie z zatruciem?
Portal FunFashion.pl to ciekawe artykuły z branży modowej, ale nie tylko! Znajdziecie tu m.in. pomocne porady czy artykuły z tematyki lifestyle. Krótko mówiąc, każdy znajdzie coś dla siebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ