Prezenty ręcznie robione

Prezenty ręcznie robione

Duży wybór oryginalnych broszek

Sklep oryginalnych prezentów handmade Mushi Shop ma przyjemność przedstawić wszystkim miłośnikom pięknych i niepowtarzalnych ozdób ogromny wybór takich akcesoriów jak broszki. Ten rodzaj biżuterii ma długą historię i można powiedzieć, że w dzisiejszych czasach przeżywa renesans.
Broszka po raz pierwszy pojawia się w epoce brązu i służyła tam głównie jako zapięcie, które jest zwane w historycznych materiałach fibula. Wyłącznie jako ozdoba, pozbawiony utylitarności element, zaczyna być aktywnie wykorzystywana w 17 wieku we Francji. Od tego czasu nastąpił gwałtowny rozwój różnych odmian tych akcesoriów, mocno ulubionych dziewczynami na całym świecie. Jeśli początkowo broszki byli wykonane jak zwykle z metali szlachetnych i kamieni, to w dzisiejszych czasach można spotkać naprawdę oszałamiająca różnorodność materiałów i form. To już nie te stare broszki z bursztynu lub koralików, co można znaleźć w pudełku matuli. Postęp, w tym techniczny i nowoczesny, podszedł znacznie do przodu, co dało swoje bogate owoce i w tej sprawie.
W naszym sklepie można kupić broszki z takich materiałów jak: szkło organiczne, foamiran, szkło, miedź, mosiądz, ceramika, a nawet drzewa. Są one przymocowane do ubrania poprzez metalowe szpilki lub przypinki.

Niepowtarzalne ozdób na polskim rynku

W procesie twórczym otrzymują realizację jak stare metody i techniki, tak i nowoczesne. Tak więc, na przykład metalowe broszki zazwyczaj są robione przez narzędzi ręczne. Broszki wykonane z tworzyw sztucznych i foamirana oczywiście całkowicie wykonane ręcznie – żadna maszyna nie może zastąpić szczegółów ręcznych w produkcji trójwymiarowych przedmiotów. Do budowy wielu drewnianych broszek stosuje się cięcie laserowe, kiedy wycina się kształt i\lub kontury, a potem zasłaniające własnymi treściami.
Różnorodność materiałów jest mnożona przez różnorodność form i wariacji ich kolorystyki, które praktycznie nigdy nie są powtarzane. Tak więc mamy do czynienia broszki w kształcie

  • zwierząt,
  • ptaków,
  • roślin,
  • kwiatów,
  • motyli,
  • żółwi,
  • fantastycznych postaci i różnych abstrakcji – wszystkich wariatów nie sposób wymienić.

Najbardziej ciekawie wyglądają wykonane z użyciem wielu materiałów, jak np. drewno i metal lub żywica epoksydowa, a także wykonane z foamiranu, bardzo dokładnie naśladują prawdziwe obiekty. Przykładami takich wyrobów są broszki w kształcie sukulentów i w kształcie kwiatów, które wyglądają jak prawdziwe
W każdym przypadku, niezależnie od tego, jaki będzie twój wybór i preferencje dotyczące materiałów i form, u nas Można dobrać coś dla siebie i mieć pewność, że kupujesz produkt unikatowy, identycznego któremu nie ma nigdzie indziej na Polskim rynku biżuterii handmade.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij