Małe piersi to dla większości kobiet źródło kompleksów. Jeśli jednak chcesz mieć jędrne i zadbane piersi bez poddawania się operacji i użycia skalpela musisz to przeczytać! Istnieje wiele naturalnych sposobów, które nie wymagają dużych nakładów finansowych i wykluczają ingerencję chirurgiczną, a co za tym idzie – ryzyko operacji plastycznej. Oto kilka z nich.

1. Ćwiczenia

Istnieje wiele aktywności fizycznych, które skupiają się na mięśniach klatki piersiowej. Dzięki nim obwód Twojego biustu zwiększy się. Odpowiednie ćwiczenia spowodują, że z czasem Twój biust podniesie się, dlatego drogie Panie pora zacząć robić pompki!

2. Masaż

Masaż wspomaga naturalny rozrost biustu. Możesz go wykonać sama lub poprosić o pomoc partnera lub wykwalifikowaną masażystkę. Masaż wykonuj okrężnymi ruchami – dzięki temu pobudzasz gruczoły produkujące kobiece hormony. Chwila relaksu pomoże Ci się odprężyć, a przy tym przedłużyć młodość i jędrność Twoich piersi.

3. Kosmetyki

Jest niemal niezliczona ilość kosmetyków poprawiająca wygląd biustu, jednak ich głównym zadaniem jest przede wszystkim napięcie i nawilżenie skóry. Systematyczne stosowanie kosmetyków do pielęgnacji piersi spowoduje, że staną się one jędrniejsze, elastyczniejsze, a nawet poprawi się ich kształt.

4. Woda

Woda jest znakomitym środkiem wpływającym na elastyczność piersi. Podczas porannej lub wieczornej kąpieli wystarczy pamiętać o obmywaniu swoich piersi na przemian zimną i ciepłą woda. W ten sposób pobudzamy krążenie i w naturalny sposób dbamy o atrakcyjny wygląd piersi.

5. Odpowiedni biustonosz

Dzięki dobraniu odpowiedniej bielizny jesteś w stanie zadbać o jędrność, kształt i wygląd biustu. Kupując dobrze dobrany biustonosz dbasz o to, jak Twoje piersi będą wyglądały za parę lat. Dlatego warto zwrócić uwagę nie tylko na wizualny aspekt bielizny, ale także na to, czy aby na pewno wybierasz odpowiedni rozmiar i kształt miseczki Jeśli nie jesteś pewna, poproś o pomocą brafitterkę. Odpowiednio dobrany biustonosz to fundament dobrze wyglądającej sylwetki.

Drogie Panie, wizyta u chirurga plastycznego nie zawsze jest koniecznością. Kobiety z małymi piersiami mogą uciec się do naturalnych, mniej inwazyjnych sposobów dbania o swoje piersi. Jak widzicie metod powiększania piersi bez ingerencji chirurga jest wiele, a najlepszy efekt uzyskamy, stosując się do wszystkich naraz. Najważniejsza jest systematyczna pielęgnacja – to ona może spowodować na prawdęspektakularne efekty. Rozmiar to nie wszystko! Utrzymanie zadbanych, jędrnych i apetycznych piersi to o wiele trudniejsze zadanie dla kobiety, niż tylko ich powiększenie. Czasami nie należy się przejmować swoimi kompleksami i po prostu uznać z uśmiechem na twarzy, że „małe jest piękne”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ