Jaka biżuteria na wiosnę?

Wiosna za pasem, wprawdzie pogoda się często zmienia, ale już niedługo będzie można nosić lżejsze ubrania. Wiosenne i letnie stylizacje doskonale uzupełniają kolorowe pierścionki, obrączki nietypowe czy różne rodzaje kolczyków. Jakie elementy biżuterii będą hitami w najnowszym sezonie? Podpowiadamy poniżej.

Trendy w biżuterii na wiosnę i lato.

Wiosna i lato w tym roku są pełne kontrastów. W propozycjach zarówno sieciówek, jak i domów mody pojawiają się kolorowe pierścionki. Palce ozdobią także obrączki nietypowe zarówno te dla osób po ślubie, jak tych, które lubią ten element biżuterii. Polecane są także różne rodzaje kolczyków. Niezależnie od okazji, czy od stylizacji biżuteria doda ubraniom uroku i odwróci uwagę od defektów lub podkreśli dobre strony. 

W trendach na wiosnę i lato dominują kontrasty. Z jednej strony wciąż popularne są różne rodzaje kolczyków, ale z drugiej okazuje się, że kolczyk, kolczykowi nierówny. Modne będą więc zarówno minimalistyczne elementy jak obrączki – nietypowe kształty zagoszczą na dłoniach, na równi z klasycznymi. Obok tego kolorowe pierścionki z kamieniami szlachetnymi – zarówno w minimalistycznym wydaniu jednego oczka, jak i takie których poszczególne elementy będą budowały wzór.

Jakie rodzaje kolczyków będą hitem w najbliższym sezonie

W najbliższym sezonie hitem będą różne rodzaje kolczyków. Popularne jak co lato będą długie, wiszące, kolorowe kolczyki z mocnymi akcentami. Obok nich wielu projektantów poleca delikatne i skromne kolczyki w minimalistycznym stylu. Wszystko zależy więc od tego jakie ubrania znajdują się w naszej szafie. Hitem obok klasycznych kolczyków wciąż pozostają nausznice oraz klipsy zakładane na obramowanie ucha. Każda osoba znajdzie coś dla siebie.

Obrączki nietypowe i kolorowe pierścionki dla kogo

Na dłoniach również pełna dowolność. Od skromnej prostoty, przez obrączki nietypowe, a na takiej ozdobie jak kolorowe pierścionki kończąc. Jedni zachwycają się oryginalnymi kamieniami umieszczonymi w oczkach, inni będą woleli proste, geometryczne kształty. Podobnie w branży ślubnej, gdzie będą wybierane zarówno kolorowe pierścionki, jak i klasyczne obrączki. Młodzi w trakcie ceremonii będą się wymieniać obrączkami w prostym stylu, ale znajdę się także obrączki nietypowe – na przykład w kształcie fali lub o nieregularnych fałdach. Z pewnością zarówno miłośnicy minimalizmu, jak i kolorowe ptaki znajdą coś dla siebie.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij