Jak stanikami kobiety oszukują mężczyzn

Wiele kobiet nie jest zadowolonych z tego, że mają małe piersi. Niektóre z nich faktycznie mają niewielki biust, a inne zdecydowanie przesadzają chcąc mieć jeszcze większy. Są też panie, którym jak najbardziej odpowiada ich rozmiar biustu, jednak nie są usatysfakcjonowane ich kształtem.

Okazuje się, że aby zredukować wszelkie te niedoskonałości wcale nie są potrzebne żadne kosztowne operacje. Wystarczą odpowiednia bielizna i gorsety, aby w znacznym stopniu upiększyć kobiecą sylwetkę. Duży ich wybór znaleźć można w takich sklepach internetowych jak Kinga.

Staniki push up

Są to biustonosze z odpowiednimi wkładkami, które sprawiają, że biust robi wrażenie większego niż w rzeczywistości. Jeśli chodzi o tego typu biustonosze duże rozmiary są ostatnimi czasy dostępne prawie tak samo jak małe staniki push up. Wydawać by się mogło, że jeśli chodzi o push up staniki duże rozmiary nie są nikomu potrzebne. Jednakże, jak się okazuje, nawet panie z całkiem imponującym biustem chcą go często jeszcze powiększyć.

Kilka staników na raz

Są kobiety, które zakładają zwyczajne biustonosze miękkie, bez usztywniaczy czy wkładek, jednakże, wkładają ich kilka na raz. Dla wielu kobiet będzie zapewne zaskakujące to, że niektóre panie rzeczywiście tak robią, jednak takie są fakty.

Jak się okazuje, do pewnego stopnia ta metoda optycznego powiększania biustu jest całkiem skuteczna. Jednakże, ma wiele mankamentów, których nie można przemilczeć. Przede wszystkim, o ile faktycznie biust wygląda na nieco większy, jeśli ubierze się kilka staników, to jednak jego kształt pozostawia w takiej sytuacji wiele do życzenia.

Nie sposób też nie zauważyć, że chodzenie w kilku stanikach jest bardzo niewygodne, a także niehigieniczne. Biust bowiem bardzo się poci w takiej sytuacji. Staniki miękkie, jeśli nosi się ich kilka na raz, od czasu do czasu mogą być dobrym rozwiązaniem, jednak robienie tego codziennie to niewątpliwie prawdziwe utrapienie. Lepiej więc poszukać innego rozwiązania.

Wybranie odpowiedniego rozmiaru stanika

Niezależnie od tego, czy nosimy staniki push up, biustonosze usztywniane, biustonosze półusztywniane, czy jakiekolwiek inne, ważny jest wybór odpowiedniego rozmiaru. Nie jest dobrym wyjściem kupowanie zbyt małego biustonosza.

Niektóre kobiety tak robią, gdyż wydaje im się, że za mały rozmiar biustonoszu sprawi, że ściśnięte piersi będą wyglądały na większe. Niestety, w rzeczywistości tak nie jest. Ściśnięte do przesady piersi wyglądają bardzo nienaturalnie, a co gorsza, niezwykle wręcz nieestetycznie.

Z drugiej strony, zbyt duży stanik wydaje się być jeszcze gorszym rozwiązaniem. Jeśli jest za duży, to nie podtrzymuje biustu, ani nie nadaje mu absolutnie żadnego kształtu. Z tego też względu, biust wygląda niezadowalająco.

Koniecznością jest wiec dopasowywanie biustonoszy do faktycznego rozmiaru biustu. Nie należy kupować biustonoszy za małych ani za dużych, warto skupić się bardziej na tym, aby wybrać biustonosze dobrze eksponujące biust, takie jak biustonosze półusztywniane, czy też staniki miękkie z wkładkami.

Czym są biustonosze półusztywniane?

Jeśli chodzi o tego rodzaju biustonosze, to są one u dołu takie, jak biustonosze usztywniane, na górze natomiast przypominają do złudzenia biustonosze miękkie. U dołu bowiem są twarde, dzięki czemu mocno podtrzymują piersi i nadają im kształt. U góry zaś najczęściej jest koronka, a czasami jakaś siateczka. Zawsze góra jest jednak bardzo miękka, oraz delikatna.

Dzięki swojej budowie, biustonosze półusztywniane sprawiają, że biust podtrzymywany jest w sposób niezauważalny. Jeśli zaś zakładamy bluzki z dużym dekoltem, biustonosze te wyglądają tak jak biustonosze miękkie. Innymi słowy, nikt nie wie, że kształt naszego biustu zawdzięczamy przede wszystkim naszemu stanikowi, jeśli nosimy biustonosze półusztywniane.

Biustonosze usztywniane oraz biustonosze miękkie

Istnieją oczywiście również takie staniki, które w całości są usztywniane. Są one jednak mniej wygodne, i nadają biustowi nieco nienaturalny kształt. Natomiast jeśli chodzi o biustonosze miękkie, poleca się je zakładać przede wszystkim paniom, które mają duże piersi.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij