Galanteria męska

Galanteria męska

Galanteria męska – Oglądając dawne filmy, możemy zauważyć, że mężczyźni w nich występujący mają wysokiej jakości, wypolerowane, skórzane obuwie, paski, eleganckie zegarki. Ich głowy zdobią kapelusze. Wyglądają niezwykle szykownie i elegancko. W kolejnych pokoleniach panowie zaczęli odchodzić od sztywnych zasad. Postawili na oni swobodę i nieco zapomnieli o dystyngowanym wyglądzie. Elegancki strój utknął w szafie wyciągany jedynie w wyjątkowych okolicznościach. Na szczęście beztroska ta zaczęła mijać. W szafach panów na nowo zagościło odpowiednie obuwie, eleganckie paski czy skórzane torby na ramię dodające szyku w codziennej stylizacji.

Elementy męskiej galanterii

Obecnie w męskich szafach znaleźć możemy nie tylko paski i buty, ale również inne, równie ważne i podkreślające dobry gust elementy. Należą do nich dobrej jakości portfele, paski, rękawiczki, etui na okulary, długopisy, wizytówki, organizery, męskie torby na ramię lub aktówki – patrz w Solier. Każdy, nadobniejszy szczegół ma ogromne znaczenie dla interesującego wizerunku. Doskonale wykonane etui na wizytówki wyciągane z eleganckiej teczki, przez osobę ubraną w nienagannie skrojony garnitur od razu kojarzy się z profesjonalistą. W związku z tym nikt nie ma wątpliwości, że zawiązanie współpracy z taką osobą jest skazane na sukces. Dlatego tak ważna dla udanego życia, zdobycia i utrzymania wymarzonej pracy jest umiejętność doboru stroju i jego dodatków. Podsumowując, nie bez powodu powstało powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą”. Naprawdę niewiele potrzeba by stać się ikoną stylu.

Jak odpowiednio dobrać galanterię męską?

Na początek każdy mężczyzna powinien przyjrzeć się swojej szafie. Przede wszystkim pomyśleć o tym czego potrzebuje w obecnej sytuacji, a wybór dodatków uzależnić od swoich potrzeb. Student może przemyśleć zakup odpowiednio skrojonej, z dużą ilością kieszonek i miejscem na laptopa, męską torbę na ramię. Pasek część ciężaru przejmie na siebie, będzie dużym ułatwieniem w transporcie sporej ilości zeszytów i książek. Dodatkowo etui na długopisy doda młodemu uczniowi szyku. Natomiast mężczyzna pracujący już zawodowo, od którego codzienność wymaga stałych kontaktów z klientami, podpisywania umów może zainteresować się niebanalną aktówką. Zawiera sporą ilość przegródek. Można do tego dołączyć elegancki długopis w skórzanym etui, odpowiedni zegarek i bez obaw udać się na spotkanie z klientem.

Podsumowując, każdy mężczyzna wkraczając w dorosłość, powinien zainwestować w dobrej jakości dodatki. Niewątpliwie pomoże mu to w kreowaniu własnego wizerunku, a to natomiast łączy się z budowaniem kariery zawodowej oraz prywatnego życia.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij