FunFashion.pl patronem „Warsztaty Prawo w modzie Fashion Project”

Fashion Project – organizacja zajmująca się modą, sztuką i dizajnem – zaprasza do udziału w pierwszych Warsztatach PRAWO W MODZIE.

Co przygotowano dla uczestników? Podczas zajęć prowadzonych przez specjalistów omówione zostaną m.in. zagadnienia dotyczące wykorzystania wizerunku, ochrony dóbr w branży mody czy samej marki. Uczestnikom przybliżone zostaną kwestie dotyczące ochrony własnych projektów, koncepcji, reklamy oraz zagadnień prawnych z zakresu mediów społecznościowych, a także treści związane z komunikacją w modzie. Warsztaty podzielono na pięć części – będą to zarówno wykłady, jak i ćwiczenia praktyczne. Współpraca, zapożyczenia, know-how, znak towarowy, ochrona marki – to tylko część słów kluczowych.

Warsztaty Fashion Project Prawo w Modzie

Do udziału w warsztatach zapraszamy wszystkich pasjonatów mody i również sztuk pokrewnych, osoby zainteresowane kwestiami prawnymi, osoby początkujące jak i posiadające już doświadczenie w branży. Jednym zdaniem: każdego, kto chce wiedzieć, jak chronić własny pomysł i markę zaczynając na koncepcji kończąc na produkcie na rynku.

Warsztaty PRAWO W MODZIE stwarzają możliwość poznania specyfiki branży mody od strony technicznej, a zarazem pozwalają uniknąć błędów podczas kreowania wizerunku konkretnej marki. Zajęcia poprowadzi wybitny specjalista z wieloletnim doświadczeniem: Robert Kroplewski – radca prawny, ekspert do spraw ochrony własności intelektualnej, mediów i komunikacji społecznej.

Każdy z uczestników otrzyma dyplom ukończenia warsztatów. Liczba osób w grupie limitowana. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt, informacje i zapisy: info@fashionproject.pl

Data: 07.05.2016r., godz. 10.00 – 18.00

Serwis FunFashion.pl objął patronat nad projektem.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij