Fashion Project – organizacja zajmująca się modą, sztuką i dizajnem – zaprasza do udziału w pierwszych Warsztatach PRAWO W MODZIE.

Co przygotowano dla uczestników? Podczas zajęć prowadzonych przez specjalistów omówione zostaną m.in. zagadnienia dotyczące wykorzystania wizerunku, ochrony dóbr w branży mody czy samej marki. Uczestnikom przybliżone zostaną kwestie dotyczące ochrony własnych projektów, koncepcji, reklamy oraz zagadnień prawnych z zakresu mediów społecznościowych, a także treści związane z komunikacją w modzie. Warsztaty podzielono na pięć części – będą to zarówno wykłady, jak i ćwiczenia praktyczne. Współpraca, zapożyczenia, know-how, znak towarowy, ochrona marki – to tylko część słów kluczowych.

Warsztaty Fashion Project Prawo w Modzie

Do udziału w warsztatach zapraszamy wszystkich pasjonatów mody i również sztuk pokrewnych, osoby zainteresowane kwestiami prawnymi, osoby początkujące jak i posiadające już doświadczenie w branży. Jednym zdaniem: każdego, kto chce wiedzieć, jak chronić własny pomysł i markę zaczynając na koncepcji kończąc na produkcie na rynku.

Warsztaty PRAWO W MODZIE stwarzają możliwość poznania specyfiki branży mody od strony technicznej, a zarazem pozwalają uniknąć błędów podczas kreowania wizerunku konkretnej marki. Zajęcia poprowadzi wybitny specjalista z wieloletnim doświadczeniem: Robert Kroplewski – radca prawny, ekspert do spraw ochrony własności intelektualnej, mediów i komunikacji społecznej.

Każdy z uczestników otrzyma dyplom ukończenia warsztatów. Liczba osób w grupie limitowana. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt, informacje i zapisy: info@fashionproject.pl

Data: 07.05.2016r., godz. 10.00 – 18.00

Serwis FunFashion.pl objął patronat nad projektem.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułIdealna bielizna damska?
Następny artykułPrezent dla naszego mężczyzny? Może aktówka do pracy?
Portal FunFashion.pl to ciekawe artykuły z branży modowej, ale nie tylko! Znajdziecie tu m.in. pomocne porady czy artykuły z tematyki lifestyle. Krótko mówiąc, każdy znajdzie coś dla siebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ