Czy noszenie rurek i torby na ramię to zniewieściałość?

Wydaje się, że pomimo, iż dosyć popularne jest dziś noszenie przez mężczyzn rurek, to jednak przez większość społeczeństwa nie jest to zbyt dobrze postrzegane. Podobnie młodzieżowa torba na ramię często uważana jest za oznakę zniewieściałości. Czy jednak zawsze rurki i młodzieżowa torba na ramię jest uważana za niemęską? Wydaje się, że często męskie torby na ramię na prawdę warto jest ze sobą nosić.

Artykuł powstał dzięki sklepowi Solier

Odpowiedni fason spodni i torby

Wydaje się, że nie wszystkie spodnie rurki są złym wyborem. Rzeczywiście, niektórzy mężczyźni, zwłaszcza ci bardzo młodzi, wybierają niezbyt atrakcyjne rurki, w których wyglądają nieco zniewieściale.

Przykładowo, wydaje się, że nie najlepszym pomysłem jest raczej kupno przez mężczyznę rurek w jakimś bardzo jaskrawym kolorze. Po prostu, absolutnie nie wygląda to męsko. Raczej polecane są rurki w stonowanych kolorach, najlepiej nieco ciemniejszych, choć niekoniecznie muszą to być bardzo ciemne, na przykład czarne spodnie.

Wydaje się, że rurki w ciemnym kolorze to spodnie nie tyle akceptowalne, co wręcz eleganckie. Jeśli dołączą do nich jeszcze skórzane aktówki, to mężczyzna wygląda na prawdę bardzo poważnie i elegancko.

Budowa ciała

Wydaje się, że bez dwóch zdań, wybór ubrań powinniśmy uzależniać w dużym stopniu od naszej budowy ciała. O ile młodzieżowa torba na ramię wydaje się pasować zarówno chudym jak i nieco grubszym chłopakom i mężczyznom, o tyle rurki już raczej nie.

Przede wszystkim, jeśli mężczyzna jest bardzo chudy, to raczej nie wygląda zbyt dobrze w spodniach rurkach. Szczególnie chodzi tu o nogi. Jeśli nogi są bardzo chude, a rurki sprawiają, że wyglądają one na jeszcze chudsze, to wygląda to wręcz tragicznie. Warto wiedzieć, ze jak ma się chude nogi to albo trzeba zacząć je ćwiczyć, albo koniecznie trzeba zrezygnować ze spodni rurek.

Wydaje się, że natomiast mężczyźni o bardziej krępej budowie ciała jak najbardziej mogą sobie pozwolić na noszenie spodni rurek. Wyglądają oni w nich bardzo męsko, choćby z tego względu, że ich nogi wcale nie wyglądają na chude. Mało tego, rurki podkreślają ich umięśnione nogi, tak więc można powiedzieć, że tego typu panowie wyglądają w rurkach wyjątkowo męsko.

Wzrost też ma znaczenie

Nie bez powodu na przykład wysokie kobiety nie ubierają raczej butów na obcasach. Niskie panie i niscy mężczyźni ubierają natomiast buty z bardzo wysoką podeszwą. Jeśli bowiem jesteśmy wysocy, powinniśmy ubierać się tak, aby wyglądać na nieco niższych. Jeśli zaś jesteśmy bardzo mali, to ubieramy się tak, aby sprawiać wrażenie wyższych. Niewątpliwie, rurki właśnie są ubiorem, który sprawia, że nosząca je osoba robi wrażenie zdecydowanie wyższej.

Z tego też względu, jeśli mężczyzna jest bardzo wysoki, to nie powinien raczej ubierać spodni rurek. Jeśli jest krępy, a rurki są czarne, to ostatecznie może to zrobić. Tym nie mniej i tak lepiej dla niego, jeśli wybierze jednak innego rodzaju spodnie. Niscy panowie, również przede wszystkim ci o krępej budowie ciała, jak najbardziej mogą sobie pozwolić na spodnie rurki. Wydaje się, że spodnie takie w ich przypadku są wręcz wskazane.

Dla kogo męskie torby na ramię?

O ile rurki są wciąż wśród mężczyzn przedmiotem sporu, o tyle męskie torby na ramię dzisiaj już przez mało kogo uważane są za znak zniewieściałości. Oczywiście jednak, ażeby dobrze wyglądać z torbą, mężczyzna musi kupić torbę wykonaną w męskim stylu. Jeśli nosi on torebkę wykrojoną w kobiecym stylu, to nie jest to na pewno godne pochwały. Jednakże, zarówno męskie torby na ramię dla dojrzałych mężczyzn, jak i młodzieżowa torba na ramię, to rzeczy bardzo modne i polecane.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij