Czego nie zakładać na randkę

Czego nie zakładać na randkę?

Randka to wydarzenie, przy którym każda ze stron chce wypaść jak najlepiej. Nie chodzi tutaj tylko o zachowanie, ale i zrobienie dobrego pierwszego wrażenia swoim wyglądem. Wiele mówi się o tym, czym kierować się przy wyborze stroju na randkę i co sprawdzi się najlepiej, warto jednak wiedzieć także, czego nigdy nie powinno się zakładać na takie spotkanie.

Jak ubrać się na randkę?

Idąc na randkę, najczęściej zwraca się uwagę na to, w co jest się ubranym. Panowie, ale zdecydowanie częściej panie, przykładają się do tego, by ich ubiór był wyjątkowy. W ten sposób chce się zapewnić dobre pierwsze wrażenie, które może być tylko z korzyścią dla ewentualnej dalszej relacji. Co tu dużo mówić – każdy chce, by jego/jej wygląd spodobał się drugiej połówce. 

Oczywiście nie należy przesadzać, ponieważ co istotne, ubiór taki powinien być dostosowany zarówno do okoliczności i miejsca randki. Nie bez znaczenia jest także nasza własna wygoda, bo co za przyjemność, gdy przez całe spotkanie myślimy o tym, jak bolą nas stopy z powodu butów czy pilnujemy by seksowny, ale niesforny strój nie odsłaniał zbyt wiele?

Jaka stylizacja na randkę jest najlepsza?

Tak naprawdę wiele będzie zależało od tego, do jakiego miejsca się udajemy. Jeżeli je znamy, będzie nam łatwiej dostosować się do okoliczności, ale często dostając zaproszenie, nie wiemy, co nas czeka. Ciekawe stylizacje na randkę podpowiada szmineczka.pl, zwracając uwagę przede wszystkim na pewną uniwersalność. Można połączyć ze sobą takie zestawy ubrań, by pasowały na wiele różnych okazji, jednocześnie wyglądając przy tym kobieco i móc cieszyć się z komfortu. Schludny, czysty i dobrze dobrany strój to podstawa i wcale nie trzeba przy tym uwidaczniać od razu wszystkich swoich atutów.

Czego nie ubierać na randkę?

Wielokrotnie wymieniana jest tutaj wygoda, ale przy tej okazji trzeba też uważać. Randka to mimo wszystko spotkanie dwóch osób, które może połączyć coś więcej, więc założenie podartych dżinsów czy obciągniętego dresu wcale nie będzie tu najlepszy pomysłem. Komfort jest ważny, ale bez przesady – trzeba pamiętać, że mimo wszystko swoim wyglądem wiele mówimy o tym, co uważamy o takim spotkaniu.

Nie należy też przesadzać w drugą stronę – obcisła sukienka więcej odsłaniająca niż zasłaniająca, a także wyjątkowo eleganckie buty na niebotycznie wysokich obcasach także może nie się sprawdzić, ponieważ wówczas wygląd będzie o wiele zbyt wulgarny. Mężczyzna, widząc tak ubraną kobietę, może zwątpić, czy gra jest warta świeczki, uznając, że będzie to jedynie przelotna znajomość i skok do łóżka, bez żadnych poważniejszych zamiarów. Podobnie wygląda to ze strojem bardzo eleganckim czy balowym, który na przykład może kiepsko się sprawdzić przy wypadzie do baru…

Co z biżuterią? Tutaj także powinno się uważać i nie przesadzać z ilością dodatków. Kobieta obwieszona pierścionkami, bransoletkami i wisiorkami bardziej przypomina choinkę bożonarodzeniową i wcale nie wygląda to ładnie.

Nigdy też nie powinno się zakładać: butów, których wcześniej się nie nosiło (grozi obtarciem nóg), zbyt małych ubrań (grozi wpadką z odsłonięciem bielizny), strojów z metkami drogich projektantów (grozi uznaniem za próżną), a także ubrań odsłaniających zbyt wiele ciała. Nie po to idzie się na randkę, by już na wstępie epatować wszystkim, co się ma, nie pozostawiając już nic od odkrycia.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij