Bluzy z własnym nadrukiem - pokaż swój niepowtarzalny styl

Bluzy z własnym nadrukiem – pokaż swój niepowtarzalny styl

Chociaż bluzy z nadrukiem znaleźć można w ofercie bardzo wielu różnych sklepów, to jednakże nasza oferta pod pewnymi względami jest bardzo szczególna. Dlaczego? Podstawowym tego powodem jest fakt, że nasze bluzy cechuje bardzo wysoka jakość użytkowa. Mowa jest o najlepszym dostępnym na rynku materiale. Ma to bezpośrednie przełożenie na trwałość każdego egzemplarza, ma to przełożenie na wysoką jakość. Mówiąc o wysokiej jakości, nie można wskazywać tylko i wyłącznie na materiał, ale jednocześnie też należy wskazać na bardzo wysoką jakość samego nadruku. Bluzy, które oferujemy, są przeznaczone zarówno dla mężczyzn, dla kobiet, chłopców, dziewczyn jak i dla dzieci. Jest to bardzo dobry pomysł na prezent bożonarodzeniowy, na prezent z okazji urodzin, a być może również na prezent bez jakiejś konkretnej okazji.

Technologia druku

Istotnym elementem, o którym musimy tutaj wspomnieć, jest na pewno zastosowana przez nas technologia druku. Ideashirt to firma z bardzo dużym doświadczeniem, a jednocześnie też dysponująca bardzo nowoczesnym parkiem maszyn, dzięki któremu uzyskanie owej najwyższej jakości jest możliwe do zrealizowania. Mówimy o czterech różnych technologiach nanoszenia druku na bluzy. Mowa jest tutaj o:

– hafcie komputerowym,

– druku UV,

– sitodruku,

– druku cyfrowym,

Do wykonywania owego nadruku na bluzach stosujemy bardzo nowoczesne drukarki Kornit Breeze. Bluzy z nadrukami nie byłyby możliwe do wykonania z tak szczególną dbałością o każdy szczegół, gdybyśmy właśnie nie dysponowali innowacyjnym sprzętem w postaci drukarek, o których powyżej jest mowa. Ponadto nie możemy również nie wspomnieć o tym, że druk na bluzy jest nanoszony metodą DTG. Na czym owa metoda polega? Nie ma większego sensu przybliżać konkretów związanych z technologią. Wskażemy jedynie na to, że dzięki temu rodzajowi technologi, możemy mówić o możliwości umieszczenia na każdej bluzie najdrobniejszych szczegółów napisu oraz grafiki.

Bluzy z własnym nadrukiem

Poza standardową ofertą, proponujemy naszym klientom również możliwość sprawdzenia siebie samego. Na naszej stronie internetowej udostępniamy kreator nadruku, dzięki któremu można stworzyć swój własny projekt nadruku. Ten następnie, jeśli klient tego sobie życzy, może być przez naszych specjalistów zrealizowany, a klient może pod wskazany adres otrzymać gotowy egzemplarz bluzy. Bluzy z napisami tworzymy w bardzo bogatej propozycji kolorystycznej, w dowolnym rozmiarze, a do tego oczywiście można na niej umieścić dosłownie wszystko, czego zażyczy sobie konkretny klient.

Oferta naszej firmy jest kierowana do osób prywatnych, które składają jednorazowe zamówienia. Jednocześnie też można z nami podejmować stałą współpracę, jako podmiot gospodarczy zajmujący się sprzedażą bluz z nadrukiem czy też innych elementów garderoby, na których również umieszczamy stosowne napisy oraz określona grafika. Tym samym nasza oferta słusznie jest uznawana za jedną z najbardziej atrakcyjnych, co zresztą potwierdzone jest rosnącą liczbą naszych klientów.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij