Marynarki damskie są niezbędnym elementem wyposażenia szafy każdej kobiety. Można je komponować zarówno z eleganckimi dodatkami, jak i ubrać je do stylu codziennego. Na rynku możemy dostać marynarki wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, a także ciekawie wykrojone.

  1. Kroje marynarek
  2. Damski garnitur
  3. Gdzie znaleźć najmodniejsze marynarki?

1. Kroje marynarek

Damskie marynarki są świetnym dopełnieniem każdego stroju. W zależności od ich kroju należy je zestawiać z różnymi stylami ubrania. Na przykład najprostsza marynarka, to znaczy dopasowana i nie za długa nadaje się raczej do eleganckich koszul. Luźna i długa natomiast fajnie wygląda do obcisłych spodni i butów z wysokim obcasem. Jeśli chcemy podkreślić talię, możemy luźną marynarkę przepleść ciekawym paskiem. Występują także takie, które w komplecie mają pasek tego samego koloru co żakiet, a w samym żakiecie znajdują się specjalnie przygotowane szlufki na wysokości talii. Jeśli lubimy ubierać się na sportowo, ale z klasą, to warto zwrócić uwagę na żakiety proste sięgające trochę dalej niż do bioder. Takie marynarki nadają się, na przykład do sneakersów. Często marynarki podszyte są materiałem w kolorowe i intrygujące wzory, dlatego ciekawym rozwiązaniem będzie wywinięcie rękawów. Dzięki temu zabiegowi, zyskamy trochę więcej kolorów, a też nadamy trochę bardziej sportowy krój marynarce. Obecnie bardzo popularne stały się damskie garnitury.

2. Damski garnitur

Jest to komplet składający się ze spodni i marynarki. Możemy znaleźć różne modele spodni, to znaczy zwężane albo proste do samego dołu, a także te z wysokim stanem. Można spotkać różne ich długości. Występują spodnie długie, 7/8, czyli takie, które kończą się tuż nad kostką, a także 3/4, które sięgają trochę wyżej niż nad kostkę. Garnitur można dopasować albo do szpilek i wtedy nasz ubiór jest bardzo elegancki, ale też można nałożyć obuwie sportowe i wtedy nasz strój staje się ubiorem codziennym. Co ważne, w zależności od kroju górnej części garnituru, możemy ubrać się tylko w niego, lub musimy nałożyć koszulkę pod spód. Często po pełnym zapięciu marynarki wygląda ona w zasadzie jak bluzka, dopasowana i nie odsłaniająca za dużo. Jednak jeśli po jej zapięciu nie czujemy się komfortowo, można pod spód nałożyć zwykły biały t-shirt, a marynarkę pozostawić rozpiętą.

3. Gdzie znaleźć najmodniejsze marynarki?

Marynarki są to takie ‘must have’ każdej kobiety. Obecnie są one dostępne w niemal żadnym sklepie odzieżowym. Jednak nie w każdym z nich są to marynarki wykonane ładnie i z materiałów dla nas przyjemnych. Duży wybór marynarek, które są bardzo dobrze uszyte, z ciekawych materiałów możemy znaleźć na stronie: http://renee.pl/marynarki-damskie

undefined

ZOSTAW ODPOWIEDŹ